با درخت آدم نمای عجیب بلغارستان آشنا شید

دانلود پایان نامه

تازگیا در جنگل های بالکان درختی بزرگ الجثه ای پیدا شده که شکلش دقیقاً مثل آدم هاست. عکاسی که این درخت راش ۲۰ متری رو پیدا کرده، می گوید که از شدت تعجب، نمی تونسته حرف بزنه. با سایت ما همراه باشین تا اطلاعات بیشتری درباره ی این درخت که مثل شخصیت های مجموعه داستان ارباب حلقه هاست، به دست بیاریم.

دیان کوزو (Deyan Kossev)، عکاس آماتور ۴۹ ساله ایه که زیاد سفر می کنه. ایشون در یکی از سفرهایش، وقتی که مشغول پیاده روی در جنگل های کوهستانی بالکان بود، با درختی عجیب خورد که باعث شد از تعجب زبونس بند بیاد. این درخت راش ۶۵ فوتی (یعنی حدود ۲۰ متری)، انگار از یکی از رمان های تالکین (نویسنده ی کتاب هایی مثل هابیت و سه گانه ی ارباب حلقه ها) بیرون آمده.

کوزو که اهل کازانلاک بلغارستانه می گوید که به نظرش این درخت مثل انتی به نام تری برد (Treebeard the Ent) است. اگه شمام کتاب های ارباب حلقه ها یا فیلم هاش رو دیده باشین، حتماً اون درخت متحرک سخنگو رو به خاطر می بیارید.

ارباب حلقه ها

کوزو توضیح می دهد:

من در حال راه رفتن در کوهستان بودم که یهو این درخت رو دیدم. از شدت حیرت زبونم بند اومده بود و متوقف شده بودم.

کوهستان بالکان

ایشون ادامه می دهد:

این درخت خیلی سورئال بود و دقیقاً مثل یه آدم واقعی بود. پاها، دست ها و سر و بدون یه آدم رو داشت و حتی نسبت اندازه هاش هم درست بود. هیچ کس نمی دونه به چه دلیل این درخت به این شکل عجیب درآمده. مردم وقتی اون رو می بینن زبانشون بند می آید. چون که دیدن درختی که به این شکل انسانی خیلی غیرمعموله.

مقاله های در رابطه:

  • درختای وارونه بائوباب رو بهتر بشناسین
  • درخت جذامی، مالاوی

به چه دلیل این درخت به این شکل رشد کرده؟ در واقع این درخت مردیه که در جنگل گم شده، نفرین شده و واسه همیشه به درخت تبدیل شده؟ یا اینکه تنها یکی از درخت های آدم نماست که شکلشون مثل آدم هاست، اما دلیلی منطقی براشون وجود نداره.

دلیل وجود این درخت، هر چیزی که باشه، ارزشش رو داره که به کوهستان های بالکان سفر کنین و خودتون پیدایش کنین.

Author: 92

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *