با سرویسای آنلاین پخش موسیقی؛ غرق در میلیونا آهنگ شید

دانلود پایان نامه

سرویس های استریم آنلاین موسیقی در سرتاسر جهان محبوبیت زیادی دارن و الان نمونه های ایرونی اون ها هم ارائه شده ان. همراه سایت ما باشین تا با این نوع از سرویس ها بیشتر آشنا شیم.

مقاله های در رابطه:

  • بهترین اپلیکیشنای بخش رسانه در سال ۲۰۱۶
  • دیدنیای اتریش؛ مهد موسیقی جهان

موسیقی جای جای زندگی ما رو فراگرفتهه و روزانه ساعات زیادی رو صرف گوش کردن به اون می کنیم. گوش دادن به موسیقی ممکنه در طول رانندگی، کار، ورزش و هر فعالیت دیگری انجام شه. اما یکی از لذت بخش ترین زمان هایی که واسه گوش دادن به موسیقیه، زمان سفر به حساب می آید. در طول سفر به دلیل اینکه فاصله ها طولانیه، گوش دادن به موسیقی می تونه بسیار لذت بخش باشه. به خاص اینکه بهتره در طول سفر به موسیقی های محلی اون منطقه گوش کنین تا هر چی بیشتر در فرهنگ اون منطقه وارد شید.

موسیقی آنلاین

با اینکه در گذشته روش های زیادی واسه گوش دادن به موسیقی نبود و بیشتر به سیستم های پخش خودرو محدود می شد، اما الان بیشتر گجت های همراه توانایی پخش موسیقی رو دارن. الان گردشگران می تونن از راه موبایل، تلبت و شکل های جور واجور دستگاه های پخش همراه به موسیقی گوش بدن. اما اون چیزی که باعث شده ما در این مقاله از تکنولوژی سفر در سایت ما به موضوع موسیقی بپردازیم، سرویس های ارائه دهنده آنلاین موسیقی (استریم موسیقی) هستن.

موسیقی آنلاین

سرویس های بسیاری در سرتاسر جهان وجود دارن که تعداد بسیار خیلی از موسیقی رو در اختیار کاربران قرار می بدن و افراد می تونن به شکل آنلاین به میلیون ها موسیقی از سرتاسر جهان دسترسی داشته باشن. با اینکه معروف ترین این سرویس ها بیشتر خارجی هستن و خیلی نمی تونن واسه کاربران ایرونی به درد بخور باشن، اما نمونه های مشابه داخلی هم زیاد هستن. با وجود اینکه سرویس های خارجی بیشتر بسیار غنی تر هستن، اما خیلی از اون ها آهنگ های ایرونی رو در خودشون ندارن و در صورت وجود هم تعدادشون بسیار محدوده.

از راه اینجور سرویس های آنلاین، کاربران در طول سفر و حتی هر فعالیت دیگه می تونن به سیل بزرگی از موسیقی های جور واجور دسترسی داشته باشن و در این صورت هیچ وقت آهنگی تکراری گوش نمیدید. از نمونه های داخلی اینجور سرویس هایی می توان به هدفون و بیپ تونز اشاره کرد. البته سرویس های خیلی زیادی در این مورد وجود دارن که این دو مورد از معروف ترینشون هستن.

موسیقی آنلاین

با اینکه این سرویس ها بسیار کاربردی به نظر می رسند، اما اصلی ترین مشکل اون ها آنلاین بودنشانه. یعنی واسه به کار گیری آهنگ ها باید دسترسی به اینترنت داشته باشین. البته در بعضی از اون ها امکان دانلود آهنگ واسه به کار گیری به شکل آفلاین هم هست.

Author: 92

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *