پایان نامه ارشد حسابداری: بررسی ارتباط بین قدرت مرجعیت سرپرست و تأثیر پذیری از او در نتیجه بازبینی حسابرسی

دانلود پایان نامه

 thesis-download-2

عنوان کامل پایان نامه :

تأثير قدرت نظارتي سرپرست بر واكنش تيم حسابرسي نسبت به بررسي عملكرد آن ها 

قسمتی از متن پایان نامه :

5-3- بحث و نتیجه گیری:

نتایج این تحقیق نشان می دهد که تأثیر قدرت مرجعیت سرپرست و فشار و اجبار سرپرست برعملکرد تیم حسابرس در مقایسه با تحقیق روبرت (2007) و همکاران وی در آمریکا بیشتر است و تأثیر تخصص سرپرست بر عملکرد تیم حسابرسی در مقایسه با تحقیق انجام شده توسط روبرت (2007) و همکاران وی کمتر است.

واکنش تیم حسابرس نسبت به قدرت نظارتی سرپرست که شامل عملکرد مناسب، بازخورد مناسب و تأثیرپذیری از سرپرست که در این تحقیق بدست آمده مثبت تر است از روبرت (2007) و همکاران وی نیز در تحقیق خود، عملکرد مناسب تیم حسابرسی، بازخورد مناسب تیم حسابرسی و تاثیرپذیری از سرپرست را گزارش کردند که از تحقیق حاضر کمتر می باشد.

در تحقیق حاضر نیز در ارتباط با هر سه جنبه از تأثیر قدرت نظارتی سرپرست بر واکنش تیم حابرسی نسبت به بررسی عملکرد آنها تفاوت معناداری مشاهده شده است. تفاوت های موجود میان نتایج این تحقیقات ممکن است ناشی از تفاوت در شرایط صنعتی و فرهنگی در کشورهای مختلف و یا ناشی از فاصله زمانی میان انجام این تحقیقات باشد.

سوالات یا اهداف پایان نامه :

 اهداف تحقیق:

در این تحقیق به بررسی، آگاهی وشناخت از مجموعه محیط حسابرسی چندگانه (گروهی متشکل از چند حسابرس)، از طریق بررسی در انتقاد سرپرستان از تیم حسابرسی و بازبینی فعالیت های آنها توسط سرپرستان و بازخورد حوادث ناشی از آن می باشد. ما به بررسی این می پردازیم که چطور تیم حسابرسی به انتقاد و بررسی عملکرد آنها واکنش نشان می دهنند و چطور قدرت و اعمال نفوذ سرپرستان بر این واکنش ها  اثر گذار است.

هدف اصلی این تحقیق مطالعه نحوه تأثیر قدرت نظارتی سرپرستان بر واکنش تیم حسابرسی نسبت به بررسی عملکرد آنها است.

به منظور نیل به هدف اصلی فوق، باید تأثیر عواملی چون قدرت مرجعیت سرپرستان، تخصص سرپرستان و فشار و اجبار سرپرستان بر عملکرد تیم حسابرسی مورد آزمون قرار می گیرد. 

پایان نامه تأثير قدرت نظارتي سرپرست بر واكنش تيم حسابرسي نسبت به بررسي عملكرد آن ها

دانلود رایگان فایل دموی این پایان نامه (فقط حاوی ده صفحه از صفحات پایان نامه با فرمت pdf):

پایان نامه تأثير قدرت نظارتي سرپرست بر واكنش تيم حسابرسي نسبت به بررسي عملكرد آن ها

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

پایان نامه - تز - رشته حسابداری

لینک متن کامل پایان نامه رشته حسابداری با عنوان : تأثير قدرت نظارتي سرپرست بر واكنش تيم حسابرسي نسبت به بررسي عملكرد آن ها با فرمت ورد

Author: 92

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *